لوگو سایت

9:00 - 17:00

ساعت کاری

02128111107

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

وکیل کیفری

وکیل کیفری، وظایف و ویژگی‌های آن را بیشتر بشناسید

پرونده‌های کیفری همواره دارای پیچیدگی‌های قانونی بسیار زیادی هستند و در بیشتر مواقع شما ممکن است چالش‌های جدی را در این پرونده‌ها تجربه کنید. در بیشتر مواقع شما ممکن است در دادگاه بتوانید از حقوقی که دارید دفاع کنید ولی زمانی که صحبت از پرونده‌های کیفری می‌شود کمتر کسی این ریسک را می‌پذیرد که بدون یک وکیل کیفری از حقوق خود دفاع کند. چنین وکیلی به شما کمک می‌کند تا بتوانید تمام جنبه‌های مختلف پرونده‌های حقوقی که دارید را بررسی کنید و بهترین استراتژی را برای دفاع از حقوق خود اتخاذ کنید.

در زمان انتخاب این وکلا باید به موارد متعددی دقت داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را بر اساس نیازها و شرایطی که دارید انتخاب کنید. البته باید به این نکته نیز دقت داشته باشید که وکلای کیفری معمولا خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهند که گاهی اوقات شما به تمام این خدمات نیازی نخواهید داشت. اگر علاقه‌مند هستید تا اطلاعات بیشتری را درباره این وکلا و خدماتی که به شما ارائه می‌دهند به دست بیاورید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید و با مشورت یک موسسه حقوقی میتوانید حق و حقوق خود را دریافت نمایید.

Play Video about ارائه خدمات مشاوره

آشنایی کامل با وکیل کیفری

وکیل کیفری وکیلی است باتجربه در زمینه پرونده‌های حقوقی کیفری که دارای تخصص بسیار زیادی در زمینه قوانین کیفری است و می‌تواند به افرادی که مشکلات و پرونده‌های حقوقی کیفری دارند کمک کند تا پرونده‌های خود را به نتیجه برسانند. این وکلا معمولا عملکرد بسیار خوبی را در مقایسه با سایر وکلای عمومی در پرونده‌های حقوقی کیفری ارائه می‌دهند. به همین علت است که اکثر متخصصانی که در این حوزه فعالیت دارند پیشنهاد می‌کنند که حتما از این وکلا در پرونده‌های کیفری خود کمک بگیرید.

این وکلا معمولا در دادگاه‌ها و سازمان‌های تعزیرات فعالیت دارند و شما می‌توانید از این طریق به آنها دسترسی داشته باشید. بااین‌حال امروزه برخی از موسسات حقوقی هستند که امکان کمک‌گرفتن از این وکلا را برای شما فراهم کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به موسسه حقوقی هرمس اشاره کرد. نکته بسیار مهمی که باید در خصوص این وکلا بدانید این است که آنها به طور مستقیم با حقوق اشخاص در ارتباط هستند و اصلی‌ترین وظیفه‌ای که برعهده دارند نیز دفاع‌کردن از حقوق اشخاص است.

همین عامل نیز باعث می‌شود تا امروزه در دادگاه‌ها به این وکلا وکیل‌مدافع نیز گفته شده و با این نام نیز شناخته شوند.

اینفوگرافیک جرائم کیفری

نیاز به وکیل کیفری در پرونده‌های حقوقی کیفری

زمانی که شما درگیر پرونده‌های حقوقی می‌شوید بیش از هر چیز نیازمند یک وکیل باتجربه خواهید بود تا بتواند شما را در طول این مسیر راهنمایی کند. حال ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که چرا ما به یک وکیل در این زمینه نیاز داریم؟ در گام اول باید بدانید که پرونده‌های حقوقی کیفری معمولا بسیار پیچیده هستند و مسائل قانونی متعددی در آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد. به همین علت یک شخص عادی بدون دانش حقوقی کافی در این زمینه نمی‌تواند پرونده را چندان جلو ببرد.

البته باید دقت داشته باشید که حتی وکلای عادی نیز در بیشتر مواقع نمی‌توانند در این پرونده‌ها موفق عمل کنند و به همین علت است که شما نیازمند استفاده از خدمات یک وکیل کیفری خواهید بود. وکلای کیفری در طول این مسیر راهنمایی‌ها و مشاوره‌های تخصصی خود را نیز به شما ارائه می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا در طول دادگاه بتوانید کنترل خود را حفظ کرده و با آرامش بیشتری دادگاه را دنبال کنید. آنها در طی کردن مراحل قانونی و اداری پرونده شما نیز بسیار مفید خواهند بود.

آشنایی با خدمات مشاوره وکیل کیفری

خدمات مشاوره وکیل کیفری

یکی از مهم‌ترین خدماتی که امروزه توسط یک وکیل کیفری به شما ارائه می‌شود خدمات مشاوره است. با استفاده از خدمات مشاوره شما می‌توانید عملکرد بسیار خوبی را در پرونده‌ها و مشکلات حقوقی کیفری خود نشان دهید و به شکل بهتری مشکلات خود را دنبال کنید. برخی از اوقات شما نیازی ندارید که یک وکیل کیفری پرونده حقوقی شما را پیگیری کند بلکه تنها سوالاتی در این زمینه دارید که به دنبال دریافت پاسخ تخصصی برای این سوالات هستید.

خدمات مشاوره تخصصی وکیل کیفری که توسط این وکلا به شما ارائه می‌شود می‌تواند در رسیدن به پاسخ این سوالات به میزان زیادی کمک‌کننده باشد. البته این به آن شرط است که شما از وکلایی باتجربه و با سطح دانش بالا در این زمینه کمک بگیرید. در غیر این صورت نمی‌توانید انتظار دریافت اطلاعات معتبری را داشته باشید. خدمات مشاوره‌ای که توسط این وکلا ارائه می‌شود می‌تواند به‌صورت حضوری، آنلاین و تلفنی باشد که هریک از این روش‌ها دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند.

درصورتی‌که شما هم به دنبال دریافت خدمات مشاوره در این زمینه هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات سایت ما نیز در این زمینه بهره‌مند شوید.

در چه جرایمی می‌توانیم از وکیل کیفری کمک بگیریم؟

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات وکیل کیفری این است که شما می‌توانید در طیف گسترده‌ای از جرایم از خدمات آنها استفاده کرده و از مزایایی که به شما ارائه می‌دهند نهایت بهره را ببرید. جرایم کیفری شخصی یکی از رایج‌ترین جرایمی هستند که شما در دادگاه‌ها و برای حل پرونده‌های مربوط به این جرایم نیازمند وکلای کیفری خواهید بود. جرایمی که علیه اموال شخصی یا دولتی صورت می‌گیرند نیز جز همین جرایم به شمار می‌آیند و شما برای حل آنها به وکلای کیفری نیاز پیدا خواهید کرد. جرایم مالی که توسط اشخاص یا سازمان‌های مختلف صورت می‌گیرند نیز جز همین جرایم به شمار می‌آیند. پس اگر شخصی یا سازمانی از شما کلاهبرداری مالی و اقتصادی کرده است بهتر است که هرچه سریع‌تر با یک وکیل کیفری در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید بهترین استراتژی‌ها را برای حل مشکلات و پرونده‌های حقوقی خود در این زمینه اتخاذ کنید. از جمله دیگر جرایمی که امروزه جز زیرمجموعه‌های جرایم کیفری به شمار می‌آیند می‌توان به جرایم سایبری و اینترنتی اشاره کرد که امروزه بسیاری رایج شده‌اند.

سوالی دارید؟

درخواست خود را ثبت کنید

پیگیری پرونده‌های کیفری خود را به وکلای کیفری بسپارید

در بسیاری از مواقع داشتن یک وکیل کیفری می‌تواند مزایای بسیار زیاد دیگری را نیز برای شما به همراه داشته باشد. یکی از جذاب‌ترین خدماتی که امروزه توسط این وکلا به شما ارائه می‌شود خدماتی در راستای پیگیری پرونده‌های حقوقی کیفری شما است. گاهی اوقات شما تنها نیازمند دریافت خدمات مشاوره نخواهید بود و نیاز دارید که شخصی باتجربه در این زمینه پیگیری پرونده‌های شما را بر عهده گرفته و آنها را با موفقیت به نتیجه برساند.

یکی از بهترین گزینه‌هایی که برای انجام این کار وجود دارد استفاده از خدماتی است که امروزه توسط موسسات حقوقی و وکلای کیفری در اختیار شما قرار می‌گیرد. این وکلا می‌توانند در تمام مراحل پیگیری پرونده حقوقی به شما کمک کرده و مدیریت شرایط دادگاه را نیز برعهده بگیرند. استفاده از خدمات آنها برای پیگیری پرونده‌های حقوقی کیفری مزیت مهم دیگری نیز دارد و آن این است که دیگر نیازی نیست که شما مراحل اداری را خودتان طی کنید. خدمات ملک و حق و حقوق آن توسط یک وکیل ملکی انجام شده که در کنار یک وکیل کیفری بسیار کمک کننده در این زمینه میباشد. 

در واقع با کمک وکلای کیفری شما می‌توانید به میزان زیادی هم در زمان و هم در انرژی خود صرفه‌جویی کرده و البته بهترین نتایج را نیز در حل پرونده‌های حقوقی خود دریافت کنید.

وکیل کیفری برای قاچاق کالا

بررسی سطح دانش تخصصی وکیل کیفری

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید در زمان انتخاب یک وکیل کیفری به آن دقت و توجه داشته باشید سطح دانش او در زمینه مسائل حقوقی کیفری است. هرچه سطح دانش یک وکیل در این زمینه بیشتر باشد به شکل بهتری با قوانین موجود در این حوزه آشنا خواهد بود و می‌تواند بهتر از این قوانین در راستای به نتیجه رساندن پرونده‌های حقوقی شما استفاده کند. دقت داشته باشید که سطح دانش یک وکیل در این حوزه به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید به تمام آنها دقت داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین عواملی که روی سطح دانش یک وکیل در این زمینه تاثیرگذار است دانشگاهی است که در آن تحصیل‌کرده و مدرک خود را از آن دریافت کرده است. علاوه بر این میزان مطالعه فردی نیز می‌تواند به مقدار زیادی روی سطح سواد و دانش تخصصی وکلا تاثیرگذار باشد. اگر شما وکلایی را برای پرونده‌های حقوقی کیفری خود انتخاب کنید که در کنار مدرک تحصیلی که دارند دارای مطالعات شخصی زیادی نیز هستند می‌توانید اطمینان داشته باشید که بهترین عملکرد را در پرونده‌های حقوقی به شما ارائه می‌دهند.

میزان تجربه و رزومه وکیل کیفری

یکی دیگر از عواملی که می‌تواند در انتخاب یک وکیل کیفری به میزان زیادی تاثیرگذار باشد مسئله تجربه وکیلی است که شما انتخاب می‌کنید. وکلایی که دارای تجربه بیشتری هستند معمولا با روال‌های اداری و همین‌طور با تکنیک‌هایی برای فرار از برخی از قوانین آشنایی کاملی دارند و به همین علت نیز می‌توانند به شما در موفقیت در پرونده حقوقی که دارید کمک کنند. میزان تجربه‌ای که وکلای کیفری دارند را در گام اول می‌توانید از تعداد پرونده‌های موفقی که داشته است متوجه شوید.

برای بررسی رزومه وکلا سعی کنید از طریق کانال‌های ارتباطی از جمله سایت آنها اقدام کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. درصورتی‌که علاقه‌مند هستید تا با پرونده‌های موفق ما نیز آشنا شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از سایر بخش‌های سایت ما نیز دیدن کرده و از خدماتی که در این راستا به شما ارائه می‌دهیم نهایت بهره را ببرید. دقت داشته باشید که در طی کردن مراحل اداری و حقوقی دادگاه میزان تجربه‌ای که یک وکیل دارد یک ابزار بسیار کارآمد خواهد بود.

یک وکیل می‌تواند با تجربه‌ای که دارد سرعت پیگیری پرونده‌های حقوقی شما را به میزان زیادی افزایش دهد و علاوه بر این با ارتباط خوبی که با قاضی دادگاه برقرار می‌کند و اطلاعاتی که در اختیار قاضی قرار می‌دهد روی نتیجه دادگاه نیز تاثیرگذار خواهد بود.

یک وکیل کیفری چه مهارت‌های کلامی باید داشته باشد؟

در زمان انتخاب یک وکیل کیفری شما باید به موارد دیگری به جز تخصص و تجربه نیز دقت داشته باشید که یکی از مهم‌ترین این موارد مهارت‌های کلامی وکیلی است که انتخاب می‌کنید. هرچه وکلایی را برای پرونده‌های حقوقی خود انتخاب کنید که دارای مهارت‌های کلامی و فن بیان بهتری هستند می‌توانید انتظار عملکرد بهتری را از آنها داشته باشید. توجه داشته باشید که یک وکیل در این حوزه باید بتواند هم به‌خوبی با شما ارتباط برقرار کرده و هم با قاضی در ارتباط باشد.

به‌این‌ترتیب می‌تواند به بهترین شکل ممکن از حق‌وحقوق شما دفاع کرده و عملکرد خوبی را در پرونده از خود نشان دهد. مهارت‌های کلامی شامل موارد متعددی هستند که فن بیان تنها یکی از آنها به شمار می‌آید. وکیلی که شما برای پرونده حقوقی خود انتخاب کنید حتما باید به‌صورت قاطع صحبت کند و از این نظر نیز بتواند نظر قاضی را به خود جلب کند. داشتن تن صدای مناسب در زمان صحبت‌کردن در دادگاه و همین‌طور حفظ آرامش در زمان صحبت‌کردن نیز از دیگر ویژگی‌های چنین وکیلی به شمار می‌آید.

قابل‌اعتماد بوده وکیل کیفری در پرونده‌های حقوقی

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال دریافت خدمات از وکلای کیفری هستید حتما قصد دارید تا ویژگی‌هایی که یک وکیل را از سایر وکلای این حوزه متمایز می‌کند شناسایی کنید. در بخش‌های قبلی درباره برخی از این ویژگی‌ها صحبت کردیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. حال در این بخش قصد داریم درباره یکی دیگر از این ویژگی‌ها یعنی قابل‌اعتماد بودن صحبت کنیم. وکیل کیفری که شما برای پرونده‌های حقوقی خود انتخاب می‌‌کنید باید کاملا رازدار و قابل‌اعتماد باشد.

دلیل این موضوع این است که شما باید اطلاعات کاملی را درباره شرایط پرونده حقوقی که درگیر آن شده‌اید در اختیار این وکلا قرار دهید. درصورتی‌که شما اعتماد کاملی به آنها نداشته باشید احتمالا در طول روند حل پرونده حقوقی مشکلات و چالش‌های بسیار جدی برای شما به وجود می‌آید که گاهی اوقات حل‌کردن آنها می‌تواند بسیار سخت باشد. به همین علت نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم پیش از انتخاب وکیل حتما با افراد باتجربه مشورت کرده و از آنها برای انتخاب وکیل خود کمک بگیرید.

هزینه استخدام وکیل کیفری

هزینه استخدام وکیل کیفری به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی دیگر از دغدغه‌های بسیار مهمی که ممکن است در خصوص استخدام وکیل کیفری برای بسیاری از افراد به وجود آمده باشد این است که استخدام این وکلا چقدر هزینه به همراه خواهد داشت؟ در این بخش قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم و اطلاعاتی را درباره عوامل تاثیرگذار روی هزینه استخدام این وکلا در اختیار شما قرار دهیم. یکی از مهم‌ترین عواملی که روی قیمت و هزینه استخدام این وکلا تاثیرگذار است میزان تجربه و دانش تخصصی آنها در حوزه حقوق کیفری است.

هرچه این میزان تجربه و دانش بیشتری باشد احتمالا شما می‌توانید خدمات باکیفیت‌تر و با سطح بالاتری را از آنها دریافت کرده و در نتیجه باید هزینه بیشتری را نیز برای استخدام آنها بپردازید. عامل مهم دیگری که می‌تواند به طور مستقیم روی این موضوع تاثیرگذار باشد نوع خدماتی است که شما قصد دریافت آن از یک وکیل کیفری را دارید. زمانی که یک وکیل پیگیری پرونده‌های حقوقی شما را انجام می‌دهد هزینه بیشتری را نسبت به زمانی که تنها خدمات مشاوره خود را به شما ارائه می‌دهد دریافت خواهد کرد.

اگر شما هم به دنبال بهترین و باتجربه‌ترین وکلا با مناسب‌ترین هزینه ممکن هستید می‌توانید همین حالا از خدماتی که در سایت ما به شما ارائه شده استفاده کرده و از مزایای این خدمات نهایت بهره را ببرید.

سایر ویژگی‌هایی که یک وکیل کیفری خوب باید داشته باشد

در زمان انتخاب وکیل کیفری شما باید به برخی از ویژگی‌های دیگر نیز دقت داشته باشید که این ویژگی‌ها از درجه اهمیت کمتری نسبت به ویژگی‌های قبلی برخوردار هستند ولی هنوز هم دقت‌کردن به آنها می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین وکلا را بر اساس شرایطی که دارید انتخاب کنید. اولین ویژگی که این وکلا باید داشته باشند داشتن صبر و حوصله است. صبور بودن اصل اساسی در مشکلات و پرونده‌های حقوقی است. این وکلا باید بتوانند آرامش خود را حفظ کرده و در طول دادگاه آرامش شما را نیز حفظ کنند.

داشتن شجاعت و روحیه حق‌طلبی یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مهم این وکلا به شمار می‌آید. وکیلی که شما انتخاب می‌کنید حتما باید خوش‌قول بوده و از وقت‌شناسی خوبی نیز برخوردار باشد. این به آن معناست که وکیلی که شما انتخاب می‌کنید حتما باید در زمان مشخص شده موارد موردنیاز برای دادگاه را آماده کرده و تحویل دادگاه دهد و از این نظر خوش‌قول باشد. داشتن قدرت پیش‌بینی و تدوین بهترین استراتژی‌ها برای دفاع از حقوق شما نیز از دیگر ویژگی‌های مهم در این زمینه به شمار می‌آید.

تنظیم شکایت‌نامه از جمله مهم‌ترین خدمات یک وکیل کیفری

تنظیم شکایت‌نامه استاندارد

گاهی اوقات ممکن است شما برای دفاع از حقوق خود مجبور به شکایت‌کردن از دیگران شوید که این شکایت در حوزه مسائل حقوقی کیفری است. در این شرایط شما در گام اول باید تلاش کنید تا یک شکایت‌نامه استاندارد و مناسب را بر اساس شرایطی که مشکل و پرونده حقوقی شما دارد تنظیم کنید. این شکایت‌نامه دارای ویژگی‌های زیادی است که از جمله آنها می‌توان به داشتن ادبیات مناسب و مطابق با اصول حقوقی، رعایت‌کردن استانداردهای حقوقی در زمان تنظیم شکایت‌نامه و … اشاره کرد.

به‌طورکلی شکایت‌نامه‌ای که شما تنظیم می‌کنید حتما باید بر اساس قوانین کشوری تدوین و طراحی شده باشد و در غیر این صورت مشکلات زیادی در آینده برای شما به وجود می‌آید. یکی از مهم‌ترین خدماتی که امروزه توسط یک وکیل کیفری به شما ارائه می‌شود خدماتی در حوزه تدوین شکایت‌نامه است. این وکلا باتوجه‌به دانش و تجربه بالایی که دارند می‌توانند به میزان زیادی در این زمینه به شما کمک کنند.

درصورتی‌که شما هم قصد تنظیم یک شکایت‌نامه علیه شخصی را دارید می‌توانید همین حالا از خدمات حرفه‌ای و تخصصی مجموعه ما در این زمینه بهره‌مند شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

شرایطی که نیاز به وکیل خانواده داریم

بهترین زمان استخدام وکیل کیفری چه زمانی است؟

زمان انتخاب وکیل کیفری و استخدام این وکلا نیز امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ چراکه اگر شما وکیل خود را در زمان مناسب انتخاب نکنید ممکن است مشکلات و چالش‌های جدی برای شما به وجود بیاید که حتی توسط یک وکیل کیفری باتجربه و باسابقه بالا نیز قابل‌حل نباشد. درصورتی‌که شما قصد دارید علیه کسی شکایتی را تنظیم کرده و پرونده حقوقی کیفری را علیه شخصی ایجاد کنید بهتر است که در همان ابتدای کار و پیش از تنظیم شکایت‌نامه اقدام به استخدام یک وکیل کنید.

زمانی که پرونده حقوقی کیفری علیه شما ایجاد شده و مشکلات حقوقی برای شما به وجود آمده است نیز بهترین زمان برای استخدام وکیل زمانی است که این پرونده و شکایت‌نامه شخصی که شکایت کرده به دست شما می‌رسد. اگر در همان ابتدای کار پرونده خود را به یک وکیل باتجربه در این زمینه واگذار کنید می‌توانید اطمینان حاصل کنید که پرونده شما از تمامی جوانب مورد بررسی قرار می‌گیرد و بهترین استراتژی‌ها برای دفاع از حقوق شما اتخاذ می‌شود.

البته نباید فراموش کنید که پرونده حقوقی شما حتما باید توسط یک وکیل باتجربه و با سطح دانش بالا بررسی شود.

استخدام بهترین وکیل کیفری با بالاترین سطح کیفیت خدمات

درصورتی‌که شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه‌مند به استخدام یک وکیل باتجربه و با دانش بالا برای پرونده‌های حقوقی کیفری خود هستید بدون شک باید از خدماتی که توسط مجموعه ما در اختیار شما قرار می‌گیرد استفاده کرده و از مزایای این خدمات نهایت بهره را ببرید. استفاده از خدمات ما می‌تواند از جوانب مختلف برای شما مفید و سودمند باشد. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات استخدام وکیل کیفری توسط مجموعه ما این است که شما می‌توانید با کمترین هزینه ممکن این کار را انجام دهید.

البته نباید فراموش کنید که کیفیت خدمات مربوط به مشاوره حقوقی و همین‌طور پیگیری پرونده‌های حقوقی شما که توسط مجموعه ما ارائه می‌شود در بالاترین سطح ممکن خواهد بود و نیازی به هیچ‌گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد. مزیت مهم دیگر این است که شما می‌توانید از خدمات پشتیبانی ما نیز بهره‌مند شده و به پاسخ تمام سوالاتی که در این زمینه دارید دست پیدا کنید. شما با مراجعه به بخش‌های مختلف سایت ما می‌توانید اطلاعات خود را به میزان زیادی در این زمینه افزایش دهید.

یک وکیل خانواده وکیلی است که در حوزه پرونده‌های حقوقی خانوادگی از جمله طلاق، دریافت مهریه، دریافت نفقه، دریافت حضانت فرزندان و … تجربه و تخصص دارد و می‌تواند به زوجین در این موارد کمک کند. این وکلا باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشند که از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به داشتن تجربه و تخصص بالا، قابل‌اعتماد بودن، صداقت داشتن با موکل و … اشاره کرد که شما در زمان انتخاب آنها باید به این ویژگی‌ها نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

برای استفاده از خدمات چنین وکلایی می‌توانید همین حالا از خدمات سایت و مجموعه تخصصی ما بهره‌مند شوید.