لوگو سایت

9:00 - 17:00

ساعت کاری

02128111107

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

وکیل بین المللی

وکیل بین الملل کیست و چه وظایفی دارد؟

با گسترش روابط تجاری و سیاسی بین دولت‌ها، کسب‌وکارها و شرکت‌ها در عرصه بین‌المللی، تمامی سازمان‌ها، اشخاص و حتی گاهی دولت‌ها باید برای مراودات خود به با کشورهای دیگر ارتباط ایجاد کنند. این مراودات تجاری و سیاسی بین اشخاص و دولت‌ها به‌صورت قراردادهای بین‌المللی هستند. با توجه به پیچیدگی قوانین و مقررات بین‌المللی تهیه و تنظیم این قرارداد‌ها و رسیدگی به این امور، به وکلای بین‌المللی سپرده می‌شود.

موسسه حقیقی هرمس به‌عنوان یکی از برترین موسسات حقوقی کشور، مجرب‌ترین وکلای بین‌المللی با بیشترین مهارت در رسیدگی به پرونده‌های دعاوی و عقد قراردادهای بین‌‌المللی را به شما معرفی می‌کند.

Play Video about ارائه خدمات مشاوره

تضمین احقاق حقوق در عرصه بین‌الملل با وکلای هرمس

وکیل بین‌المللی فردی تحصیل‌کرده و دارای تخصص و مهارت حقوقی و آگاه به امور مختلف بین‌المللی است. وکلای مجرب موسسه حقوقی هرمس در زمینه حل‌وفصل دعاوی بین‌المللی، عقد قرارداد و همچنین تهیه و تنظیم متون حقوقی بین‌المللی بسیار ماهر هستند و خدمات گسترده‌ای را در این زمینه به شما ارائه می‌دهند. بسیاری از ایرانیان به علل گوناگون نظیر اقامت موقت و مهاجرت در خارج از ایران ساکن هستند و نیاز به اخذ وکیل دارند. از این رو وکلای ما در موسسه حقوقی هرمس با پیگیری امور در مراجع قضایی و اداری بین‌المللی به شما کمک می‌کنند.

ویژگی‌های وکلای بین‌المللی موسسه حقوقی هرمس

آشنایی با ویژگی‌ها و معیارهای یک وکیل بین‌المللی یک ضرورت است. به این دلیل که پرونده‌ها، قرارداد‌ها و به طور کلی پیگیری امور بین‌المللی بسیار حساس هستند. از طرفی هرچه این امور از شخص به یک سازمان‌ و نیز در ابعاد و مقیاس بزرگ‌تر ازجمله دولت‌ها مربوط باشد، حساسیت و پیچیدگی این پرونده‌های حقوقی بیشتر خواهند شد.

وکلای بین‌المللی که ما در موسسه حقوقی رامان به شما پیشنهاد می‌دهیم افرادی متخصص و مجرب به همراه ویژگی‌های منحصربه‌فردی زیر هستند:

 • روابط عمومی بسیار بالا از همان بدو امر برای ایجاد ارتباط موثر با موکل
 • تسلط کامل به مقررات بین‌المللی
 • امانت‌داری و دفاع از حق موکل در عرصه بین‌المللی
 • اختصاص کامل وقت به امور حقوقی موکل و نیز پژوهشگری به بهترین شکل ممکن
 • داشتن ارتباطات و لینک بودن با مراجع مختلف در سطح بین‌المللی
 • آگاهی کامل از اصول حاکم بر دادگاه‌های بین‌المللی
وکیل بین المللی هرمس

وکلای بین‌المللی هرمس چه خدماتی را ارائه می‌دهند؟

وکلای بین المللی هرمس چه خدماتی ارائه میدهند

خدماتی نظیر طرح و پیگیری شکایت در دادسرای بین‌المللی، استرداد مجرمین، تهیه و تنظیم قرارداد‌های بین‌المللی و پیگیری دعاوی در خارج از کشور از جمله مهم‌ترین خدماتی هستند که وکلای بین‌المللی رامان به شما ارائه می‌دهند. از طرفی شما می‌توانید از وکیل بین‌المللی ما در زمینه‌های مختلف دیگری نیز کمک بگیرید از جمله:

 • پیگیری جهت جلب متهمین یا مجرمین فراری از طریق اینترپل
 • مذاکره و میانجی‌گری در دعاوی بین‌المللی
 • داوری دعاوی بین‌الملل
 • دعاوی ورزشی و مشاوره در نقل و انتقالات بازیکنان
 • مهاجرت و دعاوی مهاجرتی بین‌المللی

 

تهیه و تنظیم قراردادهای بین‌المللی با وکلای موسسه حقوقی هرمس

وکیل بین‌المللی موسسه حقوقی رامان بر قوانین عام و خاص حقوق بین‌الملل تسلط کامل دارد. وکلای ما با تسلط بر کنوانسیون‌های بین‌المللی و دیگر اسناد تنظیم‌شده حقوق تجارت بین‌الملل و قوانین و مقررات حوزه داوری بین‌المللی، توافقات طرفین قرارداد را در غالب قراردادهای بین‌المللی تهیه و تنظیم می‌کنند. موسسه حقوقی رامان با عنایت به ریسک‌های معاملات در عرصه بین‌المللی، به شما توصیه می‌کند تا برای انجام مراودات بین‌المللی خود از وکلای مجرب در این زمینه جهت مذاکرات و عقد قراردادهای بین‌المللی استفاده نمایید.

سوالی دارید؟

درخواست خود را ثبت کنید

وکیل بین‌المللی برای مشاور حقوقی قراردادهای بین‌المللی

یکی از خدمات تخصصی وکیل بین‌المللی، ارائه مشاور حقوقی در زمینه قراردادهای بین‌المللی است. برای موفقیت بیشتر در این امر، وکلای موسسه حقوقی رامان دانش کافی در حوزه‌های تخصصی تجارت و بازرگانی دارند و به بهترین شکل ممکن به مدیران تجاری و بازرگانی در حوزه عقد قراردادهای بین‌المللی کمک بسیاری زیادی می‌کند. همچنین وکلای برتر ما از حقوق و منافع شما دفاع می‌کنند

مذاکرات مقدماتی کسب‌وکار توسط وکیل بین‌المللی

خدمات مذاکرات مقدماتی با طرفین قرارداد از مهم‌ترین خدمات و اصول وکلای بین‌المللی موسسه حقوقی رامان می‌باشد. وکیل بین‌المللی ما با توجه به تخصص، صبر و بردباری، نظرات طرفین را شنیده و با ارائه راهکارهای قانونی را ارائه می‌دهد. وکلای رامان با طرفین، مذاکرات مقدماتی را طی چندین جلسه انجام می‌دهند تا توافقات طرفین شکل بگیرد و با تنظیم قرارداد بین‌المللی از حقوق طرفین حفاظت می‌کنند.

وکالت دعاوی بین‌المللی توسط وکلای برتر هرمس

درک و فهم درست از موضوع دعوا و تجزیه‌وتحلیل صحیح پرونده و همچنین انتخاب مناسب‌ترین راه برای طرح شکایت یا دعوا در عرصه بین‌المللی وظیفه اصلی تمامی وکلای بین‌المللی موسسه حقوقی رامان است. 

وکالت دعاوی بین‌المللی توسط وکلای برتر هرمس​

درک و فهم درست از موضوع دعوا و تجزیه‌وتحلیل صحیح پرونده و همچنین انتخاب مناسب‌ترین راه برای طرح شکایت یا دعوا در عرصه بین‌المللی وظیفه اصلی تمامی وکلای بین‌المللی موسسه حقوقی رامان است. همچنین وکلای ما در زمینه تهیه و تنظیم دادخواست و شکایت مطلوب در مراجع بین‌المللی با جمع‌آوری و حفظ ادله مناسب و تعیین استراتژی، از شکایات موکل یا دعاوی طرح‌شده علیه او در مراجع بین‌المللی به بهترین شکل دفاع می‌کنند.

از خدمات وکلای بین‌المللی مجرب در موسسه حقوقی هرمس استفاده کنید

با گسترش مراودات تجاری و سیاسی اشخاص و دولت‌ها با سایر کشورها، نیاز به آشنایی با ابعاد حقوقی امور بین‌الملل بسیار حس می‌شود. وکلای موسسه حقوقی هرمس با تسلط بر بیشتر زبان‌های زنده دنیا، خدمات گسترده‌ای را در عرصه بین‌الملل از جمله عقد قراردادهای بین‌المللی، مذاکرات مقدماتی با طرفین قرارداد در راستای حصول به توافق نهایی و حل‌وفصل دعاوی بین‌المللی را ارائه می‌دهند. برای بهره‌مندی از خدمات وکیل بین‌المللی می‌توانید همین الان با متخصصان و وکلای موسسه ما تماس بگیرید.