لوگو سایت

9:00 - 17:00

ساعت کاری

02128111107

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

وکیل جرائم اینترنتی

وکلای متخصص جرایم وب و مسائل مربوط به آن

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه فعالیت‌های اینترنتی، روش‌های ارتکاب جرم در این فضا گسترش پیدا کرده‌اند. متاسفانه روزبه‌روز به آمار جرایم اینترنتی با استفاده از ابزارهایی مانند رایانه و موبایل افزوده می‌شود. معمولا پرونده‌های مربوط به چنین جرایمی را یک وکیل جرایم اینترنتی متخصص در این زمینه باید پیگیری کند. اگر شما هم درگیر چنین پرونده‌هایی هستید، بهتر است که با یک وکیل مجرب تماس بگیرید. موسسه حقوقی هرمس که یکی از بهترین مراکز مشاوره حقوقی و استخدام وکیل به شمار می‌رود، مجرب‌ترین وکلا را در این زمینه به شما معرفی می‌کند.

Play Video about ارائه خدمات مشاوره

پیشبرد پرونده‌های جرایم رایانه‌ای با کمک وکلای موسسه حقوقی هرمس

معمولا در رسیدگی به پرونده‌های جرایم اینترنتی، مقام قضایی رسیدگی‌کننده برای پیدا کردن حقیقت در پرونده، مورد ادعای پرونده را به یک کارشناس ارجاع می‌دهد. این کارشناس معمولا در زمینه جرایم اینترنتی تخصص دارد و به متعلق پلیس فتا و یا دادگستری است. در اینجا وکلای جرایم اینترنتی موسسه حقوقی هرمس به کمک موکلین خود می‌آیند. آن‌ها با تخصص و مهارت‌هایی که دارند به دفاع از حقوق موکلین و قانع کردن کارشناسان دادگستری یا پلیس فتا می‌پردازند. همچنین در دادگاه لایحه‌های قوی و فنی ارائه خواهند داد تا به این صورت موکلین خود را به اهداف مورد نظر برسانند.

ویژگی‌های یک وکیل جرایم اینترنتی خوب در موسسه حقوقی هرمس

همه وکلای موسسه حقوقی هرمس در زمینه تخصصی خود مهارت داشته و ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. به عنوان مثال، وکلای جرایم اینترنتی موسسه هرمس  در زمینه جرایم رایانه‌ای و فضای مجازی دانش کافی دارند. یکی دیگر از ویژگی‌های یک وکیل جرایم اینترنتی در موسسه رامان، آگاهی از آرای وحدت رویه دادگاه‌ها است. این وکیل توانایی تنظیم لایحه و دادخواست قوی بر اساس چهارچوب‌های حقوقی و قانونی را دارد. همچنین می‌تواند دادخواستی حرفه‌ای تنظیم کند تا قبل از جلسه دادرسی، ادعای خود را به بهترین شکل مطرح کند. به این ترتیب می‌تواند مقام قضایی رسیدگی‌کننده به پرونده را قانع کرده تا در نهایت به نفع موکل او رای بدهد.

از دیگر ویژگی‌های وکلای جرایم رایانه‌ای موسسه هرمس می‌توان به توانایی جمع‌آوری اطلاعات لازم در سریع‌ترین زمان ممکن اشاره کرد. این اطلاعات لازم در واقع ادله و مدارک اثبات‌کننده ارتکاب جرم در فضای مجازی هستند. به دست آوردن این مدارک و ادله زمان‌بر بوده و نیازمند تخصص زیاد در این زمینه است. به همین دلیل وکلایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید با فضای مجازی و فعالیت‌های اینترنتی آشنایی کامل داشته باشند.

وکلای متخصص جرائم اینترنتی موسسه حقوقی هرمس

انواع وکلای جرایم اینترنتی در موسسه حقوقی هرمس

وکیل مجرب جرائم اینترنتی

با توجه به مصادیق بارز جرایم رایانه‌ای، برای هر یک از آن‌ها یک وکیل متخصص وجود دارد که دانش کافی برای پیشبرد پرونده به نفع موکل خود را دارد. موسسه رامان انواع وکلای جرایم مختلف سایبری را در اختیار دارد و می‌تواند به مشتری‌های خود معرفی کند. این انواع وکلا شامل موارد زیر می‌شوند:

 • وکیل سرقت رایانه‌ای
 • وکیل جرایم تلگرامی
 • وکیل جعل رایانه ای
 • وکیل جرایم واتساپ
 • وکیل کلاهبرداری رایانه ای
 • وکیل نشر اکاذیب رایانه ای
 • وکیل جرایم اینستاگرام
اینفوگرافیک وظایف وکیل جرائم اینترنتی

در چه مواردی استخدام وکیل جرایم اینترنتی لازم است؟

ابتدا باید بدانید که در سال 1388 خورشیدی قانون جرایم رایانه‌ای تصویب شد. طبق مواد این قانون مشخص شده است که چه مواردی مصداق بارز جرم رایانه‌ای بوده و افراد می‌توانند در مراجع قضایی به طرح شکایت بپردازند.

از جمله این مصادیق جرایم سایبری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هتک حیثیت در اینترنت و فضای مجازی
 • نشر اکاذیب در فضای مجازی
 • فعالیت اینترنتی مغایر با عفت و اخلاق عمومی
 • فعالیت‌های مجرمانه افشاکننده داده‌ها و سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی محرمانه
 • فعالیت مجرمانه مختل‌کننده صحت و تمامیت داده‌ها و سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی

این جرایم در زمان تعیین مجازات به چند دسته شنود غیر مجاز، جعل رایانه‌ای، دسترسی غیر مجاز، سرقت رایانه‌ای، کلاهبرداری رایانه‌ای و موارد دیگر می‌شوند. به عنوان مثال، مجازات شنود غیر مجاز حبس از شش ماه تا دو سال و یا 20 تا 40 میلیون ریال جریمه خواهد بود. به همین ترتیب دیگر جرایم مجازات مخصوص به خود را دارند. در زمانی که شخصی در دادگاه از شخصی دیگر به دلیل ارتکاب این جرایم شکایت کند، طرفین شکایت می‌توانند یک وکیل جرایم اینترنتی استخدام کنند. لازم به ذکر است که موسسه هرمس بهترین وکلا را در این زمینه به مشتری‌ها معرفی می‌کند.

حق‌الوکاله وکلای جرایم سایبری موسسه حقوقی هرمس

حق‌الوکاله وکیل جرایم اینترنتی در سال 1401 با سال قبل یکسان بوده و تغییری نداشته است. وکلای موسسه هرمس در این زمینه طبق تعرفه قانونی، بدون هیچ‌گونه افزایشی حق‌الوکاله خود را از موکلین دریافت می‌کنند و سایر خدمات حقوقی را ارائه می‌دهند. در پرونده‌هایی که در چند مرحله و چند حوزه مختلف پیگیری می‌شوند، می‌توان حق‌الوکاله را به صورت قسطی پرداخت کرد. به عنوان مثال در یک پرونده برداشت غیر مجاز از حساب بانکی، در مرحله دادسرا می‌توان از یک یا چند وکیل استفاده کرد. یعنی یکی از طرفین دعوا، طرف دیگر را در واتساپ یا اینستاگرام تهدید می‌کند. در این شرایط شخص تهدید شده یک وکیل جرایم واتساپ یا اینستاگرام را استخدام کرده و پرونده را پی می‌گیرد. لازم به ذکر است که شخصی که در این مرحله وکیل استخدام می‌کند فقط حق‌الوکاله او را برای این مرحله پرداخت خواهد کرد.

سوالی دارید؟

درخواست خود را ثبت کنید

استخدام بهترین وکیل جرایم اینترنتی در موسسه حقوقی هرمس

با گسترش حضور افراد در فضای مجازی و افزایش کسب‌وکارهای اینترنتی شاهد افزایش تعداد پرونده‌های جرایم اینترنتی هستیم. این‌گونه پرونده‌ها دارای روند و پیچیدگی‌های خاصی هستند که استخدام یک وکیل مجرب را در برخی موارد به یک ضرورت تبدیل می‌کند.

ما در موسسه حقوقی هرمس بهترین وکلا را با تخصص بر قوانین مرتبط با جرایم سایبری به شما معرفی می‌کنیم. برای دریافت مشاوره و استخدام وکلای متخصص جرایم اینترنتی همین الان با ما تماس بگیرید.