لوگو سایت

9:00 - 17:00

ساعت کاری

02128111107

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

وکیل اداره کار

استخدام باتجربه‌ترین وکلای اداره کار در موسسه رامان

رسیدگی به دعاوی کارگران و کارفرمایان به کمک وکیل اداره کار

کارگران از جمله اقشار جامعه هستند که در اقتصاد کشور نقشی تاثیرگذار دارند. به همین دلیل مجلس شورای اسلامی درباره روابط میان کارگران و کارفرمایان قانونی را تصویب کرده که به آن قانون کار گفته می‌شود. زمانی که کارگران و کارفرمایان با یکدیگر اختلاف پیدا می‌کنند، به استناد این قانون در دادگاه یا مراجع قضایی مربوطه به طرح دعاوی مختلف می‌پردازند. بسیاری از کارگران به دلیل ناآشنایی با حقوق قانون خود و ترس از کارفرمایان، به دنبال احقاق حق خود نمی‌روند. اینجاست که وکیل اداره کار به کمک کارگران می‌آید تا از تضعیف حق آن‌ها جلوگیری کند.

Play Video about ارائه خدمات مشاوره

پیشبرد پرونده‌های حقوقی کارگران و کارفرمایان با وکلای موسسه رامان

طبق قوانین تعیین شده توسط اداره کار، اگر کارگر یا کارفرما در انجام وظایف خود تخلف کند، طرف مقابل می‌تواند به طرح دعوا بپردازد. در چنین شرایطی هر یک از طرفین برای احقاق حق خود به یک وکیل اداره کار نیاز دارد. موسسه حقوقی رامان که یکی از بهترین مراجع برای مشاوره‌های حقوقی و استخدام وکیل است، بهترین وکلای اداره کار را به مشتری‌ها معرفی می‌کند.

مهارت‌های وکلای حرفه‌ای مجموعه رامان

وکیل اداره کار در واقع نوعی وکیل حقوقی است که درباره قوانین اداره کار، بیمه و بخش‌های دیگر این اداره اطلاعات کافی دارد. همچنین با فرایند پیگیری پرونده‌های حقوقی مربوط به اداره کار آشنایی کافی داشته و به همه شعبه‌های این اداره دسترسی دارد. وکلای اداره کار موسسه رامان در رشته حقوق تحصیل‌کرده و از کانون وکلای دادگستری پروانه وکالت خود را دریافت کرده‌اند. آن‌ها به طور تخصصی در زمینه اداره کار و امور مربوط به آن تحصیلات خود را ادامه داده و فارغ‌التحصیل این تخصص به شمار می‌روند. جالب است بدانید که این وکلا می‌توانند پرونده‌های حقوقی در زمینه‌های دیگر را پذیرفته و آن‌ها را پیش ببرند. اما با توجه به تخصص خود، معمولا در همان حیطه تخصصی فعالیت می‌کنند.

دعاوی حقوقی خانوادگی

خدمات وکلای اداره کار در مجموعه رامان

خدمات وکلای اداره کار در مجموعه رامان

به طور کلی، انجام امور حقوقی بسیار پیچیده بوده و برای پیشبرد آن‌ها آشنایی با قوانین و مقررات مربوط به اداره کار بسیار ضروری است. بنابراین نیاز به یک وکیل متخصص برای این کار احساس می‌شود. دعاوی مربوط به اداره کار و روابط کارگر و کارفرما هم از جمله امور حقوقی به شمار می‌روند. طرفین این دعوای حقوقی برای احقاق حق خود و پیروزی در دعوا باید وکلایی را استخدام کنند که به قوانین اداره کار تسلط کامل داشته باشد.

یک وکیل اداره کار در مجموعه رامان ابتدا با دقت کامل صحبت‌ها و شرایط موکل خود را می‌شنود. سپس از او اسناد و مدارک مربوطه موثر در پیشبرد پرونده را تحویل می‌گیرد. وکلای اداره کار مجموعه رامان با تمام قوانین بیمه تامین اجتماعی، آیین‌نامه‌های قانون کار و بخشنامه‌های اداره کار آشنایی کامل دارند. به این ترتیب می‌توانند به موکلین خود در راستای احقاق حق کمک کنند. از جمله حقوق در روابط کارگر و کارفرما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرداخت حقوق کارگر از سوی کارفرما
  • در نظر گرفتن حق بیمه، پاداش و انواع سنوات برای کارگر از سوی کارفرما
  • انجام تعهدات قید شده در قرارداد کار توسط کارگر و کارفرما

وکلای اداره کار در مجموعه رامان ابتدا تلاش می‌کنند تا میان کارگر و کارفرما صلح و توافق برقرار شود. در صورت پایمال شدن حق هر کدام از طرفین، از جانب موکل خود در دادگاه به تنظیم شکایت و طرح دادخواست می‌پردازند. سپس موکل را از پیچیدگی‌های قانونی این کار آگاه کرده و راهکارهایی را به او پیشنهاد می‌دهند. از جمله دیگر وظایف مهم این وکلا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آگاه کردن موکل خود از حقوق قانونی که دارد
  • انجام تمام امور و پیگیری پرونده موکل
  • تفسیر درست مفاد قرارداد میان کارگر و کارفرما
  • پیشگیری از اختلافاتی که ممکن است ایجاد شوند

سوالی دارید؟

درخواست خود را ثبت کنید

ویژگی‌های وکلای اداره کار در موسسه حقوقی رامان

یک وکیل اداره کار حرفه‌ای در موسسه رامان امانت‌دار بوده و هر نوع سند یا مدرکی که از موکل خود دریافت کرده، به او بر می‌گرداند. یکی دیگر از ویژگی‌های این وکیل داشتن علم کافی در زمینه قانون کار است تا این‌گونه بتواند در پیچیدگی‌ها به موکل خود کمک کند. داشتن سابقه کار زیاد در حیطه تخصصی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل اداره کار در موسسه رامان است. چرا که با داشتن تجربه زیاد، نسبت به دشواری‌ها و پیچیدگی‌های قانون در این زمینه تسلط کافی خواهد داشت. به این ترتیب می‌تواند بهترین راهکارها و اقدامات را به موکل خود پیشنهاد دهد تا موکل را به نتیجه دلخواه برساند.

داشتن فن بیان قوی و توانایی دفاع کردن از موکل، وکلای اداره کار حرفه‌ای موسسه رامان را از دیگر وکلا در این حیطه متمایز می‌کند. چرا که با داشتن این ویژگی‌ها، بهتر می‌توانند پرونده موکل خود را پیش برده و به نتیجه دلخواه موکل برسند. از دیگر ویژگی‌های این وکلا می‌توان به توانایی نگارش و تنظیم صحیح درخواست‌ها برای موکل اشاره کرد. هرچه وکیل درخواست‌ها را دقیق‌تر نگارش و تنظیم کند، با پیچ‌وخم و دشواری کمتری در پیشبرد پرونده موکل روبه‌رو خواهد شد.

نکات استخدام وکلای اداره کار مجموعه رامان

برای استخدام وکیل اداره کار باید برخی از شرایط مانند مدرک وکالت او بسیار دقت کنید. باید بدانید که وکیل شما حتما باید از کانون وکلای دادگستری مدرک پایه یک وکالت داشته و برای وکالت امور کار صلاحیت داشته باشد. همچنین چنین وکیلی باید تمام ویژگی‌هایی که در این مطلب ذکر کردیم داشته و تمام شعبه‌های اداره کار را بشناسد. لازم به ذکر است که وکلای مجموعه رامان تمام این شرایط را دارند و بهترین گزینه برای شما هستند.

تعیین هزینه استخدام وکلای اداره کار چگونه است؟

بسیاری از افراد برای اینکه در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنند بدون استخدام وکیل به انجام امور پرونده خود می‌پردازند. اما این کار در بیشتر مواقع باعث می‌شود که شخص هزینه بیشتری نسبت به حق‌الوکاله وکیل پرداخت کند. جالب است بدانید که نمی‌توان به طور دقیق یک قیمت ثابت برای حق‌الوکاله یک وکیل اداره کار در موسسه رامان تعیین کرد. چرا که میزان این قیمت با توجه به شرایطی مانند مقدار پیچیدگی پرونده، مدت‌زمان پیگیری پرونده، میزان تخصص وکیل و موارد دیگر متغیر خواهد بود. لازم به ذکر است که به دلیل پایین بودن میزان درآمد کارگران، برای این افراد پایین‌ترین قیمت حق‌الوکاله در نظر گرفته می‌شود.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

استخدام حرفه‌ای‌ترین وکلای اداره کار در موسسه حقوقی رامان

همان‌طور که می‌دانید وکیل اداره کار نوعی وکیل حقوقی به شمار می‌رود که برای اطمینان از تجربه و تخصص او بهتر است که به موسسات حقوقی مراجعه کنید. چرا که چنین موسساتی قطعا از بهترین وکلا برای مشاوره حقوقی به مشتری‌های خود استفاده می‌کنند. باید بدانید که موسسه حقوقی رامان با سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره‌های حقوقی یکی از برترین موسسات در ایران به شمار می‌رود. شما می‌توانید با مراجعه به موسسه ما از مشاوره حرفه‌ای‌ترین وکلا بهره‌مند شوید.