لوگو سایت

9:00 - 17:00

ساعت کاری

02128111107

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

وکیل مالیات

استخدام برترین وکلای مالیاتی در موسسه حقوقی هرمس

امور مالیاتی از جمله مهم‌ترین امور هر کسب‌وکار و سازمان هستند که هم به تجربه بالا در امور حسابداری و هم به آشنایی با قوانین مالیاتی نیاز دارند. بنابراین بسیاری از بازرگانان، شرکت‌ها، صنایع و نهادهای اداری، رسیدگی به این امور را به وکلای مالیاتی می‌سپارند. موسسه حقوقی هرمس به‌عنوان یکی از برترین موسسات حقوقی کشور، برترین وکلای مالیاتی با بالاترین تجربه در رسیدگی به اظهارنامه‌ها و پرونده‌های مالیاتی را به شما معرفی می‌کند. با استخدام یک وکیل مالیات برای امور مالیاتی کسب‌وکار خود، از مزایایی مانند امکان کاهش مالیات و نیز دفاع در پرونده‌های مالیاتی برخوردار می‌شوید.

Play Video about ارائه خدمات مشاوره

پشتیبانی و دادرسی مالیاتی با خدمات وکلای هرمس

وکیل مالیاتی فردی دارای تحصیلات و تجربه در هر دو بخش امور حسابداری و ابعاد حقوقی مساله مالیات است. وکلای هرمس در دو حوزه پشتیبانی مالیاتی و دادرسی مالیاتی، خدماتی گسترده را به شما ارائه می‌دهند. این وکلا می‌توانند در تمامی جلسات کاری، سازمانی و بین نهادی مرتبط با امور مالیاتی شرکت کرده، پرونده‌ها و امور مالیاتی سازمان را بررسی و برای دریافت بهترین نتیجه در زمینه پرداخت مالیات، مانند کاهش مالیات و پیشگیری از بروز جرائم مالیاتی به شما کمک کنند.

ویژگی‌های وکلای مالیاتی موسسه هرمس

استخدام وکیل مالیاتی نیاز به آشنایی با معیارهای انتخاب این وکلا دارد. اهمیت این انتخاب در حساسیت پرونده‌های مالیاتی برای سرنوشت سازمان و نیز پیچیدگی‌های قوانین و پرونده‌های مالیاتی دارد. از سوی دیگر هرچه ابعاد سازمان و مقیاس کسب‌وکار بزرگ‌تر باشد، این پرونده‌ها از پیچیدگی‌های بیشتری برخوردار خواهند بود.

ما در موسسه حقوقی رامان وکلایی را به شما پیشنهاد می‌دهیم که دارای چنین ویژگی‌هایی هستند:

 • تخصص در رشته‌های حقوق و حسابداری یا اقتصاد
 • تسلط کامل بر قوانین مالیاتی
 • انصاف و اخلاق‌مداری
 • تسلط بر بخشنامه‌ها، تبصره‌ها و به‌روزرسانی‌های قانونی مالیاتی
 • آشنایی با فنون مذاکره و فن بیان عالی
 • وقت‌شناسی و تلاشگری برای دریافت بهترین نتایج برای مشتریان
ویژگی‌های وکلای مالیاتی موسسه رامان

مشتریان وکلای مالیاتی هرمس

مشتریان وکلای مالیاتی رامان

تمامی افراد حقیقی و حقوقی، سرمایه‌گذاران، فعالان اقتصادی، صاحبان کسب‌وکارها و صنایع تولیدی در گروه مشتریان وکلای مالیاتی رامان قرار دارند. در واقع هر شخص و نهادی که مودی مالیاتی باشد یا با اداره مالیات سروکار داشته باشد، می‌تواند از خدمات وکلای ما بهره‌مند شود. شما می‌توانید از وکیل مالیات در زمینه‌هایی مانند مشاوره مالیاتی، ایجاد گزارش برای مدیران در پرونده‌های مالیاتی، مدیریت امور مالیاتی سازمان، رسیدگی به پرونده مالیاتی، اعتراض به تصمیمات مالیاتی و موارد دیگر کمک بگیرید.

برخی از گروه‌های مشتریان وکلای مالیات رامان عبارتند از:

 • صاحبان کارخانجات
 • مالکان کارگاه‌های تولیدی
 • واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات
 • پیمانکاران ساختمانی، صنعتی و مجریان طرح‌های عمرانی
 • ادارات و نهادهای دولتی
 • تمامی مراکز ارائه‌دهنده خدمات بهداشت و درمان
 • تمامی شرکت‌های تجاری در هر زمینه از کسب‌وکار

سوالی دارید؟

درخواست خود را ثبت کنید

وکیل مالیات برای پشتیبانی مالیاتی

ارائه مشاوره مالیاتی به مدیران یکی از خدمات اولیه و رایج وکلای موسسه رامان است. این وکلا می‌توانند در بسیاری از رویدادها و جلسات داخلی سازمان حضور یابند تا امور مالی سازمان از نقطه‌نظر مالیاتی نیز بررسی شود. این وکلا با ارائه مشاوره مالیاتی شرایطی را فراهم می‌کنند که شرکت با کمترین هزینه‌های مالیاتی مواجه شود.

وکیل مالیات برای دادرسی مالیاتی

بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مدیران عامل با روش‌های اعتراض بر تصمیمات مالیاتی و نیز حقوق خود برای اعتراض آشنا نیستند. در چنین شرایطی وکیل مالیات می‌تواند به شما به در زمینه‌های مانند: اعتراض به مالیات تعیین شده از سوی اداره مالیات، مراجعه به هیات‌های حل اختلاف و مراجعی مانند دیوان عدالت اداری و شورای عالی مالیات کمک کند. در واقع طرح دقیق اعتراض بر مالیات و ارائه مستندات و ادله قابل قبول از مهارت‌های این وکلا است.

معافیت مالیاتی با خدمات وکیل مالیات

استفاده از برخی روش‌ها برای کسب درآمد، بنابر قوانین مالیاتی مشمول مالیات صفر یا معافیت مالیاتی هستند. وکلای مالیاتی به شما برای آشنایی و انتخاب این روش‌ها برای کسب‌وکار کمک می‌کنند. از سوی دیگر برخورداری از معافیت مالیاتی نیز نیازمند آگاهی و رعایت برخی شرایط قانونی است که وکلای مالیاتی موسسه رامان در این زمینه از تجربه بالایی برخوردار هستند.

کاهش مالیات با خدمات وکلای هرمس

کاهش مالیات، نقطه مقابل فرار مالیاتی و راهکاری قانونی به‌شمار می‌آید. وکلای رامان امور مالی شرکت‌ها را طوری سامان می‌دهند که پرونده مالیاتی در مسیری قرار گیرد که با کمترین میزان مالیات مواجه شود. از سوی دیگر راهکارهایی قانونی دیگری نیز برای کاهش مالیات سازمان وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به هدایت هزینه‌ها به سوی مخارجی مشخص و شرح دقیق این مسایل در اسناد بخش حسابداری سازمان اشاره کرد.

خدمات وکلای مالیاتی بر اساس نوع دارایی و نوع مالیات

مالیات انواع گوناگونی دارد که می‌توان آن را بر اساس نوع دارایی نیز دسته‌بندی کرد. وکلای موسسه حقوقی رامان بر نکات و قوانین تمامی این زمینه‌ها تسلط دارند. برای مثال وکلای مالیات بر املاک موسسه رامان کار رسیگی به امور مالیاتی املاک و مستغلات، امور مالیاتی نقل‌وانتقال املاک و امور مالیاتی مستغلات خالی از سکنه را برعهده می‌گیرند.

وکالت در امور مالیات بر ارث از دیگر خدمات وکلای موسسه رامان است. با استخدام یک وکیل مالیات در این موسسه یا دریافت مشاوره از این وکلا بهترین طرح‌های دفاع از پرونده مالیاتی برای شما در نظر گرفته می‌شوند. وکلای رامان در زمینه مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر مشاغل و مالیات بر حقوق نیز برترین خدمات را به شما ارائه می‌دهند. برای مثال شما در هر زمینه‌ای از کسب‌وکار که در حال فعالیت باشید می‌توانید با دریافت این خدمات از پرداخت مالیات سنگین برای فعالیت‌های تجاری خود خلاص شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

موسسه حقوقی هرمس؛ مرجع برتر استخدام وکیل مالیات

مدیریت کسب‌وکارها در دنیای امروز علاوه‌بر آشنایی به جدیدترین و کارآمدترین شیوه‌های مدیریت کسب‌وکار نیازمند آشنایی با ابعاد حقوقی کسب‌وکار از جمله موارد مالیاتی است. وکلای موسسه حقوقی هرمس بهترین خدمات را در زمینه‌های مشاوره و پشتیبانی مالیاتی و نیز دادرسی مالیاتی و رسیدگی به پرونده‌ها به شما ارائه می‌دهند. برای بهره‌مندی از این خدمات در زمینه‌های مختلف می‌توانید همین الان با کارشناسان و وکلای رامان تماس برقرار کنید.